bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++

CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (obchodní program) / POS (stroj prodejního místa) CTO - Apple APP Store + Google Play - Obchodníci vydělávají 1% přímo v programu CLOUD-MERCHANT (za používání naší platební sítě prostřednictvím strojů POS se neúčtuje žádný transakční poplatek), zbytek obdrží prodejní kancelář.


čeština, Czech - Czech Republic,
S Cloud-Merchant mohou obchodníci přijímat digitální aktiva jako platební prostředek. CloudToken (CTO) je možné vzít kdekoli pro zboží a služby prostřednictvím systému POS.: Představte si, že partner přesvědčil 10 obchodníků, kteří používají program CLOUD MERCHANT. Každý obchodník má 200 transakcí denně prostřednictvím stroje POS. Partner obdrží 0,5% za transakci. Jedná se o skutečný zbytkový příjem. CTO Česká republika, Czech Republic
Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Italian, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian,
Domů - CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (obchodní program) / POS (stroj prodejního místa) Vstupní stránka CLOUD 2.0 - CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (obchodní program) / POS (stroj prodejního místa)
CLOUD MERCHANT / POS MACHINE

CLOUD MERCHANT ve spojení se systémem POS je celosvětové řešení typu all-in-one pro obchodníky, kteří chtějí přijímat platby v kryptoměně.


Mnoho obchodníků v současné době nepřijímá digitální aktiva. Jedním z důvodů je nutnost co nejrychlejší výměny digitálních měn zpět do měny FIAT z důvodu likvidity.

Jak funguje dealerský program CLOUD MERCHANT:

Partneři / členové se mohou registrovat jako obchodníci (služby a zboží). Obchodníci musí projít procesem Know Your Customer (KYC). Schválení obchodníci pak obdrží buď stroj POS (prodejní místo), nebo jednoduše použijí svůj běžný mobilní telefon.

Obchodníci získávají dodatečné příjmy ze zpracování hlavních přijímaných digitálních aktiv zákazníků. (ETH, BTC, LTC, BCH, CTO ...).
Partneři / obchodníci, kteří zaregistrují další obchodníky, obdrží bonus za generovaný prodej doporučených obchodníků.


Když zákazníci platí za zboží / služby s digitálním majetkem, jsou aktiva odeslána na CLOUD 2.0 RIBBONS / OTC (Over The Counter) k okamžité konverzi. Obchodník si může vybrat, kolik procent z jeho prodeje prostřednictvím služby RIBBONS / OTC by mělo být směněno přímo do jejich původní měny a okamžitě odesláno na bankovní účet obchodníka. Vše se provádí automaticky.

Obchodník obdrží 1% poplatek, partneři / členové, kteří obchodníkovi doporučili, obdrží 0,5% a 0,5% jde do společnosti.
Obchodníci mohou také fungovat jako cashpoint a prodávat nebo obchodovat kryptoměny a CTO (například datový CTO pro použití Cloud 2.0 SimCard). Obchodníci opět vydělávají na výsledných poplatcích.

V systému se mohou účastnit pouze uživatelé / partneři / členové Cloud 2.0. V příštích 3 letech bude vytvořena celosvětová síť s 20 miliony obchodníků.
Proč stroj Cloud 2.0 POS?
 • Kromě transakcí v digitální měně a Fiat podporuje POS systém také maloobchodní informace, správu zásob, správu objednávek a dokonce i marketingové a věrnostní programy odměn.
 • Toto je all-in-one řešení pro globální maloobchodníky, kteří chtějí přijímat kryptoměnu.
 • Cloud 2.0 přijímá digitální aktiva jako platební prostředek.
 • CloudToken (CTO) lze přijmout všude pro zboží a služby.
 • Okamžité transakce díky nejrychlejší technologii blockchain 4. generace.
 • Vydávat a pořizovat digitální aktiva.
 • Podpora mnoha populárních digitálních aktiv.
 • Podporuje platby kartou za digitální aktiva (jako je předplacená debetní karta Cloud 2.0).
 • Podpora mobilních platebních aplikací 4. generace.
 • Podpora plateb peněženky čtvrté generace na bázi blockchainu.
 • Okamžitá synchronizace s aplikací Peněženka Cloud 2.0.
Exkluzivní stroj Cloud 2.0 POS změní svět!


COMING SOON


Registrace k obsluze
Referral-Code: 1070748526

CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (obchodní program) / POS (stroj prodejního místa) - S naším revolučním programem CLOUD MERCHANT a pilnými partnery / členy jsme přesvědčeni, že vyhrajeme více než 20 milionů prodejců po celém světě. Systém POS podporuje BTC, ETH (ERC 20), CTO, DAI a další populární digitální kryptoměny.


CTO -Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, Thai, švédský, srbský, španělština, slovinština, slovenský, ruština, rumunština, Řek, portugalština, polský, norský, Němec, maďarština, Japonec, italština, holandský, hindština, francouzský, finský, dánština, Číňan, chorvatský, čeština, bulharština, Bosenští, běloruský, angličtina, albánský, Česká republika, Czech Republic
čeština, Czech - česká republika, cestina - crypto wallet
cestina - cannabis plants
cestina - cannabis markt participation

Vyžádejte si zdarma webové stránky týmu
Tyto webové stránky s vaším Referral-Code a dalšími marketingovými materiály jsou poskytovány bezplatně, pokud jste se zde již zaregistrovali v Cloud Token .


 

Tento web je službou IS-R
NEZÁVISLÝ PARTNER CLOUD TOKEN
Referral-Code : 1070748526


 
Děkuji!

Rozhodující pro váš úspěch je silný tým.
Tato domovská stránka obdržíte zdarma, stejně jako další vstupní stránky a další marketingové materiály.


Stačí zadat svou e-mailovou adresu:


.

Cloud 2.0 (CloudToken) in Google Play + Apple APP Store - CTO :Se stroji POS můžete provádět nejrychlejší blockchainovou technologii 4. generace. Program Cloud Merchant podporuje digitální platební karty plateb. CloudToken (CTO) lze přijmout všude pro zboží a služby. - Obchodníci mohou utratit a koupit digitální aktiva. Exkluzivní stroj Cloud POS změní svět. Program Cloud Merchant poskytuje bránu poskytovatelům finančních služeb a klíč k hromadnému přijímání : CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (obchodní program) / POS (stroj prodejního místa) !


čeština, Czech - Czech Republic, Česká republika, Czech Republic
/ Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Italian, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM je all-in-one řešení pro globální maloobchodníky, kteří chtějí přijímat kryptoměny.

Copyright © 2021            Cloud 2.0 - podmínky