Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++ Partneři Cloud 2.0 (CloudToken) mohou používat tyto webové stránky se svými údaji a jejich Referral-Code. +++ Info +++

Oblast pro členy CTO - Apple APP Store + Google Play -


čeština, Czech - Czech Republic,
: CTO Česká republika, Czech Republic
Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Italian, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian,
Domů - Oblast pro členy Vstupní stránka CLOUD 2.0 - Oblast pro členy
Profil uživatele Ronald Aai: \ t

Ronald Aai
V roce 1977 se narodil Ronald Aai v Malajsii.
Pětiletý Ronald vstoupil do počítačového programování pod vedením svého otce.
Ve věku 15 let byl Ronald pověřen programováním jedné z prvních verzí antivirového softwaru pro DOS. Mladý Ronald projevil silný zájem o internet.
V roce 1996 vytvořil on-line systém sociálních sítí za pouhých šest měsíců.
V počátcích internetové technologie pracoval s Ministerstvem obrany Malajsie (MINDEF). Současně vedl tým desítek zaměstnanců v oblasti materiálového plánování zdrojů (MRP) společnosti Perodua, největšího výrobce automobilů v Malajsii.
Počátkem roku 2000 ho jeho osobní vášeň a znalost mobilních zařízení přivedla zpět do Argentiny a pak zpět do Jižní Koreje. Stanice zde byly Samsung, Sewon a LG.
O několik let později spolupracoval s dánskými inženýry na vývoji platformy Skyworks, Sagem a Wavecom chipset (Research & Development).
V roce 2003 byl hlavním technologickým ředitelem významného výrobce mobilních telefonů v Shenzhenu. Pomáhal při vývoji modelů pro výrobce mobilních telefonů Sony, Motorola atd.

V roce 2004 založil vlastní společnost pro vývoj softwaru a softwaru Maxitech. Maxitech získal desítky ocenění za vynikající technologické úspěchy v USA a Asii. Více než 50 milionů uživatelů použilo platformu virtuální herní konzole, kterou vyvinul a kterou poté získala společnost Corous360 Pte Ltd se sídlem v Singapuru.

V Singapuru založili Ronald a jeho tým v roce 2017 společnost, která se původně zaměřovala na mobilní technologie (fintech) a později na založení Bit Beta Pte Ltd.
Krátce nato byl tým požádán, aby po Moneru vyvinul další platformu blockchain pro mobilní zařízení. Ronald a jeho tým vyvinuli první technologii DLT (Distributed Ledger Technology) společnosti AURAE, která využívá potenciální výpočetní, síťové a úložné kapacity mobilních zařízení.
Tým byl průkopníkem protokolů SWARM paměti a SHOUT, z nichž oba jsou klíčovými technologiemi systému bit-beta (BBS) čtvrté generace.
Bit Beta System (BBS) je vizí Ronalda pro skutečně decentralizovaný mobilní blok. Bit Beta System (BBS) je jedinou ultrarýchlou blokovou sítí na světě určenou pro mobilní zařízení (chytré telefony, IOT zařízení atd.).

Síť umožňuje uživatelům a podnikům používat stabilní měny v reálném čase v reálném čase jako prostředek směny pro globální transakce bez toho, aby vznikly vysoké náklady na zprostředkování a výměnu.