bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++

CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (Tüccar Programı) / POS (Satış Noktası Makinesi) CTO - Apple APP Store + Google Play - Tüccarlar doğrudan CLOUD-MERCHANT programında% 1 kazanıyor (ödeme ağımızı POS makineleri üzerinden kullanmak için işlem ücreti yok), satış ofisi geri kalanı alacak.


Türk, Turkish - Turkey,
Cloud-Merchant ile, satıcılar dijital varlıkları ödeme aracı olarak kabul edebilir. CloudToken (CTO), POS sistemi ile mal ve hizmetler için herhangi bir yere alınabilir.: Bir iş ortağının CLOUD MERCHANT programını kullanan 10 yatırımcıyı ikna ettiğini düşünün. Her satıcı, POS makinesinde günde 200 işlem yapıyor. İş ortağı işlem başına% 0,5 alır. Bu gerçek artık gelir. CTO Türkiye, Turkey
Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German,
Ev - CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (Tüccar Programı) / POS (Satış Noktası Makinesi) CLOUD 2.0 açılış sayfası - CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (Tüccar Programı) / POS (Satış Noktası Makinesi)
CLOUD MERCHANT / POS MACHINE

CLOUD MERCHANT, POS sistemi ile birlikte, kripto para biriminde ödeme kabul etmek isteyen tüccarlar için dünya çapında hepsi bir arada bir çözümdür.


Birçok tüccar şu anda dijital varlıkları kabul etmiyor. Bunun bir nedeni, likidite nedeniyle dijital para birimlerinin mümkün olan en hızlı şekilde FIAT para birimine çevrilmesidir.

Bayi programı CLOUD MERCHANT nasıl çalışır:

Ortaklar / üyeler tüccar (hizmet ve mallar) olarak kaydolabilir. Yatırımcıların Müşterinizi Tanıyın (KYC) işleminden geçmeleri gerekir. Onaylanan satıcılar daha sonra bir POS makinesini (satış noktası) alır veya yalnızca normal cep telefonlarını kullanır.

Tüccarlar, müşterilerin ana kabul görmüş dijital varlıklarını işlemeden ek gelir elde eder. (ETH, BTC, LTC, BCH, CTO ...).
Ek tüccar kaydeden Ortaklar / Tüccarlar, tavsiye ettikleri tüccarların satışlarında bir bonus kazanacaktır.


Když zákazníci platí za zboží / služby s digitálním majetkem, jsou aktiva odeslána na CLOUD 2.0 RIBBONS / OTC (Over The Counter) k okamžité konverzi. Obchodník si může vybrat, kolik procent z jeho prodeje prostřednictvím služby RIBBONS / OTC by mělo být směněno přímo do jejich původní měny a okamžitě odesláno na bankovní účet obchodníka. Vše se provádí automaticky.

Obchodník obdrží 1% poplatek, partneři / členové, kteří obchodníkovi doporučili, obdrží 0,5% a 0,5% jde do společnosti....
Tüccarlar ayrıca nakit para olarak davranabilir ve şifreli para birimleri ve CTO'lar satabilir veya satabilir (örneğin, Cloud 2.0 SimCard'i kullanmak için veri CTO'ları). Yine, Tüccarlar ortaya çıkan ücretlerden kazanırlar.

Sisteme yalnızca Cloud 2.0 kullanıcıları / ortakları / üyeleri katılabilir. Önümüzdeki 3 yıl içinde, 20 milyon tüccarla dünya çapında bir ağ oluşturulacak.
Neden bir Cloud 2.0 POS makinesi?
 • Dijital para birimlerine ve Fiat işlemlerine ek olarak, POS sistemi ayrıca perakende bilgilerini, envanter yönetimini, sipariş yönetimini ve hatta pazarlama ve sadakat ödülleri programlarını destekler.
 • Bu, kripto para birimini kabul etmek isteyen global perakendeciler için hepsi bir arada bir çözümdür.
 • Cloud 2.0, dijital varlıkları ödeme aracı olarak kabul eder.
 • CloudToken (CTO) her yerde mal ve hizmetler için kabul edilebilir.
 • 4. nesil en hızlı blok zincirleme teknolojisi sayesinde acil işlemler.
 • Dijital varlıkları düzenleyin ve alın.
 • Birçok popüler dijital varlık için destek.
 • Dijital varlıklar için (Cloud 2.0 ön ödemeli banka kartı gibi) kart ödemelerini destekler.
 • 4. Nesil Mobil Ödeme Uygulamaları için destek.
 • Dördüncü nesil blockchain tabanlı cüzdan ödemeleri için destek.
 • Cloud 2.0 Mobil Cüzdan uygulamasıyla anında senkronizasyon.
Özel Cloud 2.0 POS makinesi dünyayı değiştirecek!


COMING SOON


Kayıt Talimatları
Referral-Code: 1070748526

CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (Tüccar Programı) / POS (Satış Noktası Makinesi) - Devrim niteliğindeki CLOUD MERCHANT programımız ve gayretli ortaklarımız / üyelerimizle, dünya çapında 20 milyondan fazla bayi kazanacağımıza eminiz. POS sistemi BTC, ETH (ERC 20), CTO, DAI ve diğer popüler dijital kripto para birimlerini destekler.


CTO -Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman, Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - türkiye, tuerk - crypto wallet
tuerk - cannabis plants
tuerk - cannabis markt participation

Ücretsiz ekip web sitesi isteyin
Referral-Code'iniz ve diğer pazarlama materyallerinin bulunduğu bu web sitesi, daha önce burada Cloud Token 'e kaydolduysanız ücretsizdir.


 

Bu web sitesi IS-R’in bir hizmetidir.
CLOUD TOKEN'İN BAĞIMSIZ ORTAKI
Referral-Code : 1070748526


 
Teşekkür ederim!

Başarınız için belirleyici olan güçlü bir ekip.
Bu ana sayfayı ücretsiz olarak ek açılış sayfaları ve daha fazla pazarlama materyali alacaksınız.


E-posta adresinizi girin:


.

Cloud 2.0 (CloudToken) in Google Play + Apple APP Store - CTO :POS makineleri ile 4. nesil en hızlı blok zincirleme teknolojisi ile anında işlem yapabilirsiniz. Cloud Merchant programı, dijital varlık ödeme kartlarını destekler. CloudToken (CTO), mal ve hizmetler için her yerde kabul edilebilir. - Tüccarlar dijital varlıklar harcayabilir ve satın alabilir. Özel Cloud POS makinesi dünyayı değiştirecek. Cloud Merchant programı, finansal servis sağlayıcılar için bir ağ geçidi ve toplu benimsemenin anahtarıdır : CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (Tüccar Programı) / POS (Satış Noktası Makinesi) !


Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
/ German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek, CLOUD 2.0 (Cloud Token) MERCHANT PROGRAM (Tüccar Programı), kripto para birimini kabul etmek isteyen global perakendeciler için hepsi bir arada bir çözümdür.

Copyright © 2021            Cloud 2.0 - Şartlar ve koşullar